HAKKIMIZDA

 

ASF GRUP YAPI LABORATUVAR LTD.ŞTİ. 2011 yılında kurulmuş olup, faaliyet alanı Yapı-beton ve zemin laboratuvarı, Müteahhitlik, Mühendislik, Mimarlık, Müşavirlik konularını kapsamaktadır.


ASF GRUP YAPI LABORATUVAR LTD.ŞTİ kurulmasının hemen ardından 2011 Eylül ayında Çevre ve Şehircilik Bakanlığından onay alarak Taze ve Sertleşmiş Beton, Çelik çubuklar alanında Yetkili Laboratuvar olarak hizmete başlamıştır.

 

Şirketin 2013 yılı yatırım planında bulunan Zemin Laboratuvarı birimi, Haziran ayında tamamlanmış 2013 Temmuz ayında ise Çevre ve Şehircilik Bakanlığından onay  almak suretiyle zemin deneyleri konusunda da yetkilendirilmiştir. Bakanlıktan onaylı laboratuvarımızla ilimize ve bölgemize zemin etüt deneyleri konusunda hizmet vermeyi hedeflemekteyiz.

 

17025 standardına göre hizmet veren ASF GRUP YAPI LABORATUVAR LTD.ŞTİ. Çevre ve Şehircilik Bakanlığından onaylı olup, Uzman personelimizin yaptığı deneyler, Denetçi Mühendislerimizin kontrolünde gerçekleştirilmekte ve Deney sonuçlarının rapor formatına dönüştürülerek zamanında müşteriye ulaştırılması sağlanmaktadır.


şteri memnuniyetini esas alan şirketimiz, halkımıza daha güvenli bir yaşam alanı sunmak hedefiyle, BAĞIMSIZLIK , TARAFSIZLIK, GİZLİLİK VE GÜVENİLİRLİK İLKELERİNDEN ASLA TAVİZ VERMEMEKTEDİR.